Категорії

Політика Конфіденційності

Ми, "Dywany Łuszczów" прагнемо надати вам найкраще співвідношення ціни і якості у будь-який час. Наступні правила та умови пояснюють, як ми будемо працювати з вашим замовленням, і ви повинні уважно прочитати. Вони можуть бути переглянуті у будь-який час, натисканням на посилання умови і положення у нижній частині кожної сторінки.

Здійснюючи покупку через цей сайт, Ви укладаєте з нами юридично зобов'язуючий договір. Це означає, що у вас і у нас є права та обов'язки. Якщо ви не впевнені у своїх правах і обов'язках зараз або у будь-який інший час протягом дії договору, зверніться за незалежною консультацією.

Інформація на цьому веб-сайті надається сумлінно, і "Dywany Łuszczów" не несе відповідальності за будь-які збитки чи шкоду, що виникли в результаті використання або неправильного використання інформації.

Якщо вам не виповнилося 18 років, ви можете використовувати веб-сайт тільки за участю батька або опікуна.

У "Dywany Łuszczów" ми прагнемо захисту та збереження конфіденційності при відвідуванні нашого сайту www.24kulum.com.ua аби спілкуватися з нами в електронному вигляді. Ця політика конфіденційності, разом з нашими умовами, містить пояснення того, що відбувається з будь-якими персональними даними, які ви надаєте нам або які ми отримуємо від вас. Ми періодично оновлюємо цю політику, тому, будь ласка, регулярно перевіряйте її.

Інформація, яку ми збираємо.
При роботі з нашим сайтом ми можемо збирати і обробляти наступні дані про вас:

Відомості про ваші відвідування нашого веб-сайту і ресурси, до яких ви отримуєте доступ, включаючи, але не обмежуючись ними, дані про трафік, дані про місцезнаходження, блоги та інші комунікаційні дані.
Інформація, яку ви надаєте, заповнюючи форми на нашому сайті, наприклад, коли ви зареєструєтеся для отримання інформації або робите покупку.
Інформація, надана нам, коли ви спілкуєтеся з нами по будь-якому питанню.


Використання вашої інформації.
Інформація, яку ми збираємо і зберігаємо щодо вас, в основному використовується для надання наших послуг. Крім того, ми можемо використовувати інформацію для наступних цілей:

Щоб надати вам інформацію, запитану у нас, що стосується наших продуктів або послуг.
Надавати інформацію про інші продукти, які, на нашу думку, можуть представляти для вас інтерес, якщо ви дали згоду на отримання такої інформації.
Щоб виконати наші договірні зобов'язання перед вами.
Повідомляти вас про будь-які зміни на нашому веб-сайті, таких як поліпшення або зміни в послугах / продуктах, які можуть вплинути на наш сервіс.


Follow us on Facebook